• I-V 7:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII 9:00 - 16:00

Naujienos

„All on 4“ – metodas, leidžiantis itin greitai atkurti dantis

„All on 4“ – metodas, leidžiantis itin greitai atkurti dantis

„All on 4“ (liet. „Visi dantys ant 4 implantų“) – metodas, leidžiantis itin greitai atkurti viso žandikaulio prarastus dantis! Ką apie jį verta žinoti?

Pasak Kauno „Kardiolitos klinikų“ gydytojos odontologės ortopedės Ingridos Znamenskienės, „All on 4“ metodas skirtas pacientams, praradusiems visus arba beveik visus dantis, negalintiems nešioti išimamų plokštelinių protezų bei norintiems jaustis patogiai, kaip su savais dantimis. Įprastai implantacijai prireikia 6–8 implantų, todėl šis metodas leidžia sumažinti reikalingų procedūrų skaičių, sąnaudas, pakeičia gydymo eigą ir sutrumpina jo laiką!

Prieš taikant „All on 4“ metodą, labai svarbu, kad operaciją atliekantis gydytojas chirurgas įvertintų paciento burnos ertmės būklę, padarytų žandikaulio 3D rentgeno nuotrauką, nustatytų kaulo aukštį, plotį bei storį ir patvirtintų, jog šis gydymo būdas yra tinkamas.

Pasitelkus „All on 4“ metodą, dantys yra atkuriami vos kelių vizitų metu. Pirmos procedūros metu atliekama chirurginė gydymo dalis, trunkanti apie 2–3 val., kurią, pagal poreikius, galima atlikti taikant sedaciją. Pacientui yra pašalinami protezavimui netinkami dantys, suformuojamos kaulo ložės, įsriegiami 4 implantai ir nuimami antspaudai laikiniems dantims.

Po implantacijos, per maždaug 4 paras yra prisukami laikini plastmasiniai protezai, kuriuos po 3-4 mėn. svarbu pakoreguoti, nes dėl gijimo procesų kaulo ir gleivinės reljefas gali pasikeisti. Praėjus 2-3 m., laikini protezai yra pakeičiami nuolatiniais ir pacientas gali netrukdomai džiaugtis natūraliai atrodančiais atkurtais dantimis.

Registracija:
https://odontologija.kardiolitosklinikos.lt/
+370 620 33383

  • I-V 7:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII 9:00 - 16:00