• I-IV 7:00 - 21:00
 • V 7:00 - 20:00
 • VI 9.00 - 15.00
 • VII Nedirbame

Dantų implantacijos centras

Kas yra dantų implantas?

Netekus vieno ar daugiau dantų, žmonės dažnai į tai nekreipia didelio dėmesio, žinoma, jeigu tai nėra priekiniai dantys, tačiau rimtos pasekmės gali pasijausti ateityje. Praradus dantį, mūsų organizme palaipsniui vyksta negrįžtami procesai – kaulas pradeda nykti, o šalia esantys dantys bando kompensuoti prarastą dantį, todėl jie ima krypti.

Danties implantas – tai metalinis (titano lydinio) ar cirkonio oksido varžtelis, kurį įsriegus yra pakeičiama danties šaknis. Implantai gaminami iš ypač tvirtos medžiagos, kuri puikiai biologiškai prisitaiko prie burnos ertmės. Implantas chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį, o vėliau prie jo pritvirtinamas danties vainikas

Dantų implantacija – vienas pažangiausių būdų atstatyti prarastus dantis. Šis būdas itin patikimas, neskausmingas bei suteikiantis maksimalų estetinį rezultatą. Po šios procedūros apie 97 proc. implantų prigyja, o implantų gamintojai implantams suteikia viso gyvenimo garantiją.

Procedūra neskausminga ir greita, trunka iki 60 minučių, suteikia maksimalų estetinį vaizdą, kuris nesiskiria nuo natūralios šypsenos.

Paciento konsultacija

Prieš implantacijos procedūrą, pacientas visuomet kviečiamas į kliniką konsultacijai. Gydytojas atlieka pilną diagnostiką (panoraminę rentgenogramą, esant reikalui 3D kompiuterinę tomogramą), įvertina paciento sveikatos būklę bei sudaro gydymo planą, kurį aptaria su pacientu.

Dantų atstatymas implantais

Jis skirstomas į su etapus:

 • Chirurginį etapą.

Implantacijos procedūrai atlikti taikoma vietinė nejautra. Vietoje, kurioje planuojamas implanto įsriegimas, padaromi keli minimalūs pjūviai, atkeliamas dantenų lopinėlis ir suformuotoje vietoje įsriegiamas implantas. Po įsriegimo dantenos užsiuvamos, prisukama gijimo galvutė arba laikinas danties vainikas, su kuriuo jau po implatacijos procedūros matomas estetinis rezultatas. Siūlų išėmimas vyksta po 1-2 savaičių, priklausomai nuo gydytojo rekomendacijų.

 • Protezavimo etapą.

Po 3-4 mėnesių, implantui pilnai prigijus, pacientui yra uždedamas nuolatinis danties vainikas, kuris estetiškai visiškai nesiskiria nuo paciento tikrų dantų.

Rekomendacijos po implantacijos procedūros

 • 3-4 dienas po procedūros venkite intensyvaus fizinio krūvio, baseinų ir pirčių, nevartokite kraują skystinančių vaistų (nebent gydytojas nurodė kitaip).
 • Jeigu rūkote, nerūkykite bent 2 savaites po procedūros, nes rūkymas lėtina žaizdų gijimą ir didina infekcijos riziką.
 • Po operacijos venkite karšto, aštraus, kieto maisto.
 • Pirmosiomis dienomis po atliktos implantacijos svarbu kuo mažiau leisti implantuotą vietą (liežuviu, dantų šepetėliu ir pan.).
 • Siekiant geriausio rezultato, griežtai laikykitės gydytojo nurodymų.
 • Pajutę diskomfortą ar skausmą, kuris nepraeina 1-2 dienas – nedelsiant kreipkitės į Jus gydžiusį gydytoją.

Kas yra ALL-ON-4

ALL-ON-4 gydymo metodas yra taikomas tada, kai siekiama atstatyti viso žandikaulio dantis tik ant 4 implantų. Šios procedūros pagalba atkuriamas ne tik estetinis burnos vaizdas, tačiau pilnai atstatoma kramtymo funkcija, stabdomas žandikaulio kaulo nykimas, pagerėja žmogaus fizinė ir emocinę būsena.

Įprastai ALL-ON-4 procedūra trunka apie 3 val. Procedūros metu yra nuimami atspaudai ir per 24 val. yra pagaminami laikini dantys, su kuriais galima pilnai kramtyti ir valgyti jau tą pačią dieną.

Paciento konsultacija

Prieš implantacijos procedūrą pacientas visuomet kviečiamas į kliniką konsultacijai. Gydytojas atlieka pilną diagnostiką (panoraminę rentgenogramą, bei  3D kompiuterinę tomogramą), nuotraukoje virtualiai yra įsukami implantai, gydytojas įvertina paciento sveikatos būklę, papasakoja apie implantacijos eigą bei sudaro gydymo planą, kurį aptaria su pacientu.

Žandikaulio dantų atstatymas ALL-ON-4 metodu skirstomas į du etapus:

 • Chirurginį etapą.
 • Protezavimo etapą.

Chirurginis etapas

Procedūros metu pašalinami likę dantys (jeigu jų yra) bei implantuojami 4 implantai tam, kad būtų sukurta atrama viso žandikaulio protezui. Priekinių dantų srityje fiksuojami 2 dantų implantai ir kiti likę 2 implantai kampu įsriegiami šoninių dantų grupės srityje. Inovatyvūs ALL-ON-4 ll sprendimai užtikrina minimalią chirurginę intervenciją bei nesudėtingą gijimo laikotarpį, išvengiama tinimo, kraujavimo ar skausmo. Implantacijos metu gydytojas nuima atspaudus ir juos perduoda dantų technikams – laikinųjų dantų gamybai. Per 1-3 dienas po implantacijos uždedamas laikinasis dantų protezas, kuris atrodo labai natūraliai ir yra komfortiškas, suteikiantis galimybę kokybiškai kalbėti, kramtyti ir gerai jaustis.

Protezavimo etapas

Sugijus implantams ir jiems suaugus su kaulu (po 4-6 mėnesių), atvykstama nuolatinių dantų protezavimui. Uždėjus nuolatinius protezus, išpildomas pilnas dantų estetinis vaizdas, pilnai atstatoma kramtymo funkcija.

Kodėl verta rinktis ALL-ON-4 dantų implantavimo būdą?

 • Dantų implantai identiškai pakeičia natūralias dantų šaknis.
 • Tai ilgaamžis dantų atkūrimo metodas visam gyvenimui.
 • Neišimama konstrukcija – tai stabilu ir patogu, dantys prilygsta natūraliems dantims.
 • All on 4 metodas stimuliuoja žandikaulio kaulą ir neleidžia jam sunykti.
 • Pigiau, nes naudojami tik 4 implantai.

Turite klausimų

Kauno "Kardiolitos klinikose" taikoma 10 proc. nuolaida gydytojų specialistų konsultacijoms, procedūroms, echoskopiniams ir endoskopiniams tyrimams.

Šiaulių "Kardiolitos klinikose" taikoma 10 proc. nuolaida gydytojų specialistų konsultacijoms.

Paslauga
{{city.title}}
Kaina
Kaina, kai kompensuojama PSDF lėšomis*
*center_service_price_promo_title*
* Jeigu paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis (taikoma bazinė kaina), ji gali būti teikiama be papildomo mokesčio arba pacientas savo iniciatyva (po gydytojo konsultacijos) gali pasirinkti papildomas (papildomai apmokamas) ir (arba) brangiau kainuojančias medicinines, ir (arba) nemedicinines paslaugas, medžiagas ir pan.
Paslauga
{{city.title}}
Kaina
Kaina, kai kompensuojama PSDF lėšomis*
Kaina su nuolaida
* Jeigu paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis (taikoma bazinė kaina), ji gali būti teikiama be papildomo mokesčio arba pacientas savo iniciatyva (po gydytojo konsultacijos) gali pasirinkti papildomas (papildomai apmokamas) ir (arba) brangiau kainuojančias medicinines, ir (arba) nemedicinines paslaugas, medžiagas ir pan.
*center_search_empty*

Centro gydytojai

Pagal pasirinktus kriterijus gydytojų nerasta.
 • I-IV 7:00 - 21:00
 • V 7:00 - 20:00
 • VI 9.00 - 15.00
 • VII Nedirbame