• I-V 7:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII 9:00 - 16:00

Naujienos

Implantai – vienas patogiausių būdų atstatyti prarastus dantis

Implantai – vienas patogiausių būdų atstatyti prarastus dantis

Dantų praradimas kelia įvairių problemų: sužemėja sąkandis, iškrypsta visa dantų eilė, pasikeičia veido struktūra. Be to, žmogui tampa sudėtingiau kalbėti ir kramtyti maistą, dėl to gali kilti virškinamojo trakto sutrikimų. Laiku nesprendžiant šios problemos, žandikaulio kaulas pradeda tirpti, todėl per ilgai uždelsus gali nebepavykti atstatyti prarasto danties implantu ir protezu.

Kauno „Kardiolitos klinikų“ gydytojas odontologas implantologas Mindaugas Gaučys pasakoja, kad vienas iš patogiausių būdų atstatyti prarastus dantis yra „All on 4“ (liet. visi ant keturių) procedūra, kurios metu yra įsriegiami 4 implantai, nepriklausomai nuo to, ar pacientas dar turi savo dantų, ar ne.

Implantai – tai danties šaknų pakaitalai, ant kurių vėliau tvirtinami protezai, todėl jie visiškai prilygsta natūraliems dantims. Taikant šią procedūrą sustabdomas kaulo nykimo procesas, grąžinama pirminė kramtymo funkcija bei pasiekiami nepriekaištingi estetiniai rezultatai. Be to, protezai neslankioja, nekrenta ir sudaro natūralių dantų pojūtį!

Tam, kad pacientas galėtų džiaugtis sveika šypsena, užtenka vos 3 vizitų: pirminės konsultacijos ir gydymo plano sudarymo, chirurginės operacijos, kurios metu įsriegiami implantai, ir protezavimo.

Registracija:
www.kardiolitosklinikos.lt
+370 620 33383

 

  • I-V 7:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII 9:00 - 16:00